GODFATHER

Ptal jsem se sám sebe

Shlédnout

A jak se to vše stalo ?

Ještě než někdo vymyslel slova jako mistr světa, tak já jím už byl !!

To když Odin klátil Afroditu, a Zeus posílál nějaké ty blesky a Thor lítal s kladivem, jsem vykuknul na svět já.
Pak bylo světlo!!
Vykukl jsem v rakouských Alpách, a rovnou jsem vymyslel sníh, abych měl kde lyžovat. Když už jsem jako batole věděl, že Hermann Maier není pro mě soupeřem, vymyslel jsem fotbal.
Nejdříve jsem to naučil staré Mayské bojovníky, ti však místo brány používaly kruh. Opět jsem byl neporazitelný, tak jsem chtěl dát šanci té bídné lidské rase a povolil jsem bránu větších rozměrů.

Při použití brány jsem nejdříve učil tomuto sportu muže z Mongolských hor.Následně jsem učil tomuto sportu také mnichy, kteří můj styl kopané předělali na bojový sport kung-fot-bal,

z které se pak zkrátil název na kung-fu a následně až v moderní době na kung-pao.
V tomto případě pak již nebylo co řešit , protože u mého kung-paa se semnou Zdeněk Pohlreich také nemohl stát mým soupeřem, už jen proto, že jsem učil lidi z jeskyně opékat mamuty.

Ale abych se vrátil právě k danému fotbalu, kterému dávám takovou váhu.
Fotbal je můj oblíbený sport už jen proto, že se jedná o týmovou hru. Z tohoto důvodu jsem v útoku, kdy nepřihrávám, ale pálím si to o stošest na bránu, a tedy se moje sólování vyplatí a nechám team za sebou a předvedu se pouze já :-). Takže opět je pak vidět moje profese MISTR-SVĚTA v nejlepších barvách.

profesionál ve svéb oboru

Jak jsem učil Maradonu

Samozřejmě kdo jiný by mohl trénovat takového hráče než já sám. Učil jsem jej od malička, včetně rady "bílé ruky" až po finální stádia jeho kariéry.

Prohlédnout

JAK TRÉNUJI

Trénuji pouze specialisty. Podívejte se na tajné natáčení mého tréningu. Spostu využití mého tréningu můžete shlédnout také v nejvyšších ligách fotbalových svazů.

Shlédnout

MOJE RADA PRO VÁS

Nutné je vždy mít správnou životosprávu a najít si osobní "MOTTO" kterým se budete řídit.
Za mě je to: "PIVO JE MOJE PALIVO"

Číst více..

Sponzoři mistra světa

Facebook